KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824137
nr 1382 4137
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 33x41, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:30:27
100 kr
200 kr